Maj - Parafia Świętego Józefa i Matki Boskiej Częstochowskiej w Jedwabnie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Z życia parafii > 2016




Z życia parafii
2016 - Maj


BOŻE CIAŁO (26.05.2016 r.) - galeria


IV BIEG CARITAS (1.05.2016 r.)


Tradycyjnie, 1 maja, Parafialny Zespół Caritas działający przy parafii św. Józefa w Jedwabnie zorganizował IV już bieg pod hasłem
„W zdrowym ciele, zdrowy duch”.


Celem biegu jest promocja wolontariatu i zdrowego stylu życia oraz rywalizacja w duchu fair play.
W tym roku do biegu w poszczególnych kategoriach zgłosiło się około 200 biegaczy. Emocji nie brakowało. Wszystkim uczestnikom biegu zagwarantowano ciepły posiłek, pakiety regeneracyjne, a najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.
Parafialny Zespół Caritas dziękuje za pomoc w zorganizowaniu zawodów: Szkolnemu Kołu Caritas wraz z opiekunami: p. Bożeną Drelich i p. Dorotą Lemańską,
nauczycielom wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Jedwabnie: p. Beacie Błaszczuk, p. Arkadiuszowi Kopeć i p. Marcinowi Zapadka,
strażakom z Jedwabna, Burdąga i Szuci, Stowarzyszeniu Koło Gospodyń Wiejskich z Szuci, klubowi sportowemu "Zryw Jedwabno",
Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Jedwabnie, sponsorom i sympatykom PZC.
Opiekę medyczną nad biegiem sprawowała „Elmed-Bączek" Spółka Jawna ze Szczytna.
Wsparcia finansowego udzieliła Gmina Jedwabno.

Laureaci poszczególnych kategorii:

kategoria rodzinna

I miejsce
- rodzina Matras
II miejsce
- rodzina Gorząch
III miejsce
- rodzina Niksa

kategoria od 36 lat do bez ograniczeń - kobiety
I miejsce - Magdalena Wińska
II miejsce - Aleksandra Krajza
III miejsce - Agnieszka Krajza


kategoria od 36 lat do bez ograniczeń - mężczyźni
I miejsce - Zdzisław Sztejna
II miejsce - Bogdan Dąbrowski
III miejsce - Marek Sudoł


kategoria od 21 do 35 lat - kobiety
I miejsce - Marta Matras
II miejsce - Katarzyna Nowosielska
III miejsce - Agnieszka Święcka


kategoria od 21 do 35 lat - mężczyźni

I miejsce
- Robert Kaczorowski
II miejsce
- Karol Pisarewicz
III miejsce
- Błażej Błaszczuk

kategoria od 17 do 20 lat - chłopcy
I miejsce
- Robert Kaczorowski
II miejsce
- Marek Piórkowski
III miejsce
- Michał Kowalczyk

kategoria od 14 do 16 lat - dziewczęta
I miejsce - Magdalena Biczyk
II miejsce - Julia Stachowicz
III miejsce - Monika Krajza

kategoria od 14 do 16 lat - chłopcy
I miejsce
- Radosław Wiński
II miejsce
- Dominik Dąbkowski
III miejsce
- Aleksander Sojak

klasy V-VI Szkoły Podstawowej - dziewczęta
I miejsce - Zofia Pieńkosz
II miejsce - Ewa Nowosielska
III miejsce - Sandra Lewandowska

klasy V-VI Szkoły Podstawowej - chłopcy
I miejsce
- Piotr Ciszek
II miejsce
- Mateusz Putra
III miejsce
- Łukasz Krajza

klasa IV Szkoły Podstawowej - dziewczęta
I miejsce - Natalia Nowosielska
II miejsce - Alicja Niksa
III miejsce - Paulina Brejnak

klasa IV Szkoły Podstawowej - chłopcy
I miejsce - Igor Jędrzejczyk
II miejsce - Maciej Potoczny
III miejsce - Kacper Lemański


klasy II-III Szkoły Podstawowej - dziewczęta
I miejsce - Weronika Stempel
II miejsce - Magdalena Zapadka
III miejsce - Natalia Krajza


klasy II-III Szkoły Podstawowej - chłopcy
I miejsce - Krystian Arbatowski
II miejsce - Miłosz Kowalczyk
III miejsce - Hubert Barański


klasa I Szkoły Podstawowej - dziewczęta
I miejsce
- Nadia Kowalczyk
II miejsce
- Weronika Pieńkosz
III miejsce
- Dominika Modrzejewska

klasa I Szkoły Podstawowej - chłopcy
I miejsce
- Łukasz Zapadka
II miejsce
- Łukasz Śledzik
III miejsce
- Oskar Krajza

kategoria przedszkolaki - dziewczęta
I miejsce
- Amelia Kowalczyk
II miejsce
- Marcelina Maciejczuk
III miejsce
- Lena Jędrzejczyk

kategoria przedszkolaki - chłopcy
I miejsce
- Gabriel Kowalczyk
II miejsce
- Igor Kowalczyk
III miejsce
- Ilias Jędrzejczyk

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego