Przejdź do treści
Z życia parafii
2021 - Grudzień
Drodzy Parafianie, Drodzy Goście,

Mamy kolejne święta!

Za nami i przed nami rodzinne spotkania, wiele chwil wzruszeń i cudów. Z postawą pasterzy betlejemskich, z wiarą prostą, ufną i pokorną podejdźmy do Nowonarodzonego i nie przeżywajmy jedynie świąt, przeżyjmy Boże Narodzenie.

Niech więc nowonarodzony Zbawiciel świata narodzi się w nas samych i znajdzie w naszych sercach stałe mieszkanie i niech każdego dnia obdarza nas swoim pokojem i swoją radością. Niech prowadzi nas w zgodzie  przez całe nasze życie.
ks. Roman Lompa - proboszcz
ŚWIĄTECZNY KIERMASZ (05.12.2021 r.)

Czas adwentu, to czas kiedy przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia, Czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, to czas zadumy i refleksji, to czas kiedy myślimy o bliskich i przyjaciołach, sąsiadach, znajomych.  Z niecierpliwością czekamy do dnia kiedy zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy.

Parafialny Zespół Caritas z myślą o seniorach naszej parafii w dn. 05.12.2021 r. zorganizował kiermasz stroików, pozyskane w ten sposób ofiary w kwocie 1470,00 zł zostały przeznaczone na świąteczne, słodkie paczki dla 25. naszych seniorów i osób chorych.
Wszystkim osobom wspierającym Parafialny Zespół Caritas, a także wszystkim parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia, niech Boża Dziecina obdaruje Was wiarą, nadzieją i miłością. Niech Nowy Rok przyniesie Wam dużo zdrowia, tak bardzo potrzebnego w tym trudnym czasie.
Szczęść Boże,
Parafialny Zespół Caritas
© Copyright 2013-2021 Rzymskokatolicka Parafia świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Jedwabnie – All Rights Reserved
© Copyright 2013-2021 Rzymskokatolicka Parafia świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Jedwabnie – All Rights Reserved
© Copyright 2013-2024 Rzymskokatolicka Parafia świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Jedwabnie – All Rights Reserved
Wróć do spisu treści